Rychlý kontakt
Jarmila a Bořivoj Windovi
tel.:
724 302 713
607 893 904
588 881 733
e-mail:
borek.wind@seznam.cz
REZERVACEhttp://www.nasehory.cz/admin/files/vylety/1070/full_foto2_ico_nasehory.jpg

Lyžování pod Králickým sněžníkem

 

Oblast Kralického Sněžníku a Rychlebských hor lze bez nadsázky nazvat „Rájem lyžřů“ v rámci ČR.  Průměrnou nadmořskou výškou je to vůbec nejvyšší pohoří České republiky a sněhové podmínky jsou opravdu znamenité. Díky komfortním a stále modernizovaným střediskům zde máte možnost prožít příjemnou zimní dovolenou. Jedno z těchto středisek se nachází přímo ve Stříbrnicích.

1/ Stříbrnice:

u    Areál Kraličák - od chaty cca 300m – www.mujkralicak.cz

 

MAPA

 

Dvousedačková lanovka Doppelmayer vede ze Stříbrnic na vrchol kopce Štvanice (sjezdovk 1 km, středně těžká, uměle zasněžovaná), propojuje obce Stříbrnice a Hynčice. Celý areál nabízí 10 sjezdovek všech stupňů obtížnosti s celkovou délkou 7,6 km.

 

2) Omrzí li vás jeden areál, nevadí. V blízkém okolí je cca 15 dalších vleků i sedačkové lanovky (umělé zasněžování je samozřejmostí)

 

u    Návrší – www.skinavrsi.cz

u    Paprsek – www.paprsek.net

u    Kunčice – www.skikuncice.cz

u    Branná – www.proskil.cz

 

3) NOVINKA – pro milovníky snowboardu je vybudován jeden z nejlepších snow parků v ČR – u horského hotelu Paprsek – www.jeseniky.com/ski-paprsek-olsanka

 

4) Pro běžkaře

Upravené běžecké trasy v okolí Starého Města pod Sněžníkem nabízejí nezapomenutelné zážitky ve vrcholových partiích Králického Sněžníku a na trasách vedoucích po vrstevnicích.

Běžecké trasy – mapa

Novinky
Více


Podpořili nás


Cyklisté jsou vítáni
Cyklisté vítáni
© 2012 Kralická chata